25 -й День народження Дитячо-юнацького Центру «Штурм»

Апр 25, 2017   //   Автор: admin   //   Заходи, Фото/Відео, Школа "Спас-Штурм"  //  Нет комментариев

23 квітня в Дніпропетровському театрі опери та балету пройшов ювілейний концерт, присвячений 25-ій річниці заснування Дитячо-юнацького центру «Штурм». Його було підготовлено силами вихованців, яких на концерті було понад 1200 та тренерсько-педагогічного складу на чолі з директором, Заслуженим працівником освіти України Іриною Герлівановою, яка є його фундатором і керує закладом.

Глядачі побачили 18 спортивно-хореографічних композицій, перегорнули сторінки історії закладу з 1992 року до наших  днів.

Вісім учасників отримали Свідоцтва про  позашкільну освіту, та чотири наших вихованців отримали нагороди «Відданість справі Центру «Штурм».

Було багато привітань: від представників державних і громадських організацій, батьків і друзів. Кращих тренерів і педагогів було нагороджено медалями, грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Дніпропетровської облдержадміністрації, подяками Дніпровського міського голови, грамотами Дніпровської міської ради, а також почесними нагородами «Штурму».

В списку почесних гостей був  Президент Всеукраїнської  федерації «Спас»- Олександр Леонтійович Притула.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Геннадій Поляков отримав – пам’ятну медаль «За заслуги перед містом» . Керівника  зразкового колективу «МІХ» Прілоус Ірину Анатоліївну нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

В номінації «Творчий пошук» був відзначений тренер регіональної Зразкової школи українського національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» — Владислав Прокопенко,  це є кращим доказом професіональної майстерності та довіри дітей та батьків.

Вітаємо «Штурм » з ювілеєм! Побажаємо  нових перемог , нових злетів, нових досягнень!

 

 

Добавить комментарий

Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Дніпропетровській регіональній Зразковій школі козацького традиційного бойового мистецтва "Спас-Штурм" - 15 років